„Świąteczna Paczka”

2015.12.23.10Paczki dotarły na czas do porzebujących z gminy Sadowne.

W przedświąteczną niedzielę, 20 grudnia wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z panem Andrzejem Szczechurą i panią Sylwią Filipiak rozwieźli paczki przygotowane przez mieszkańców Sadownego. Paczek było bardzo dużo, za co serdecznie wszystkim dziękujemy!!!

Uśmiechy dzieci i radość rodziców były bezcenne. To ogromna radość móc pomagać innym i uczestniczyć w takich akcjach. Cieszy również to, że takie akcje wspiera tak duża ilość wrażliwych i chętnych do pomocy ludzi.

Jeszcze raz Szkolne Koło Wolontariatu dziękuje wszystkim wspierającym akcję “Świąteczna Paczka”: sadowieńskim Księżom, wszystkim darczyńcom, administratorowi Info Sadowne oraz kierowcom, którzy sprawnie pomagali w dostarczaniu paczek do oczekujących na nie rodzin, a także wspierającym zawsze taką działalność skepom: Topaz I Robert w Sadownem.

Wszystkim mieszkańcom Sadownego i całej naszej gminy SKW, działające w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem, składa najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Z pozdrowieniami Szkolne Koło Wolontariatu!