Powitaliśmy 2016 rok

DSC_2836I przeszedł 2016 rok. Tradycją jest powitanie w dobrym nastroju każdego Nowego Roku. Jak wiemy, służą ku temu zabawy sylwestrowe.

Tym razem uchylimy Państwu rąbka tajemnicy i – tak trochę z pewnym wyprzedzeniem – poinformujemy już o bliskim otwarciu nowego lokalu w Sadownem, który nosi nazwę Caffe Marica. Jego właściciel, p. Ryszard Zawadzki tak na ucho i szeptem zapowiedział, że oficjalne otwarcie odbędzie się jeszcze w styczniu tego roku, ale nie chce zapeszać.

Ale już teraz w lokalu przygotowano zabawę sylwestrową – tak trochę na próbę. Gwarantuję Państwu, że próba ta udała się w stu procentach. Kilkadziesiąt osób bawiło się świetnie przy muzyce DJ-a i suto zastawionych stołach. O dobre samopoczucie zabawowiczów dbała profesjonalna obsługa i mistrzynie w dziedzinie kulinariów, a jedną z atrakcji były też oczywiście – fajerwerki.

Lokal przyjmuje już zamówienia na organizowanie imprez okolicznościowych i nie narzeka na brak zainteresowania. Jeśli ktoś z Państwa planuje jakąś imprezę w lokalu, to proszę nie zwlekać z „zaklepaniem” terminu u właściciela.

Ale o tych sprawach i innych, a także wspomnianym oficjalnym otwarciu, już wkrótce. Myślę, że będziemy tam i wykonamy dla Państwa specjalną relację…

A teraz kilka ujęć z Caffe Marica!

Tekst/foto: Sławek Chyliński