Wypadek w Morzyczynie

straz3W okresie od 28.03 do 04.04.2016 r.  na terenie powiatu węgrowskiego zanotowano: 26 zdarzeń, przy których interweniowały jednostki ochrony przeciwpożarowej w tym:  19 pożarów i 7 miejscowych zagrożeń.

02.04.2016 – Morzyczyn Włóki – wypadek trzech samochodów osobowych.

Po dojeździe na miejsce zastępu JRG stwierdzono, że w zdarzeniu brało udział trzy samochody. Kierowca Mercedesa miał złamaną kończynę dolną, a sprawca kolizji zbiegł z miejsca zdarzenia. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów oraz kierowaniu ruchem. OSP Sadowne oświetlało teren akcji na czas czynności prowadzonych przez Policję. Po uprzątnięciu samochodów z drogi działania zakończono.

st. bryg. Dariusz Maciąg

Policja apeluje!

W Morzyczynie Włoki, gm. Sadowne doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów. Jeden z kierujących z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

W minioną sobotę (02.04) doszło do wypadku w Morzyczynie Włóki, gm. Sadowne. Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący Fiatem na prostym odcinku drogi uderzył w Opla jadącego z przeciwnego kierunku, a następnie w Mercedesa poruszającego się za Oplem. W wyniku zderzenia kierujący Mercedesem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierujący Fiatem uciekł z miejsca wypadku. Łochowscy policjanci ustalają przyczyny, okoliczności i sprawcę zdarzenia.

Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę i ostrożność za kierownicą. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drogach zależy od nas samych – od decyzji, które podejmujemy.

sierż. szt.  Anna Maliszewska