Bal Mistrzów Sportu tuż tuż…

Już 11 lutego w Sadownem sympatycy lokalnego sportu będą mieli okazję spotkać się na uroczystym Balu Mistrzów Sportu.

Oprócz nagród, wyróżnień za miniony rok i podsumowań osiągnięć, a było ich nie mało, Organizatorzy przygotowali też i inne atrakcje, których nie sposób wymienić. Po prostu trzeba tam i wtedy być, aby tego wszystkiego doświadczyć osobiście.

Wszystkich, którzy już zdecydowali się uczestniczyć w sadowieńskim Święcie Sportu, zachęcamy do zabrania ze sobą swoich „zaskórniaków” i to w większej ilości, niż na zwykłe bale.

W trakcie tej imprezy będzie możliwość nabycia różnego rodzaju gadżetów z logo KS „Wicher”: bluzy, koszulki, szaliki, czapeczki, kubki itp. –  i nie tylko. Odbędzie się również licytacja, na którą zgromadzono ciekawe i cenne przedmioty. Wśród nich znajdą się:

  1. koszulka jubileuszowa
  2. koszulka KS Legia Warszawa z autografami zawodników
  3. koszulka kadry narodowej z autografem Zbigniewa Bońka
  4. koszulka i czapeczka KS Wicher z autografem Tomasza Zimocha
  5. obraz olejny – kościół w Sadownem, wyk. S. Chyliński
  6. piłka z autografem R. Lewandowskiego
  7. piłka z autografami zawodniczek Sokołów SA Nike Węgrów

I dodatkowo: bilet do teatru Krystyny Jandy, płyty znanych zespołów muzycznych z autografami, weekend w Ośrodku Wypoczynkowym „Nadrzecze” w Broku.

Zgromadzone ze sprzedaży i licytacji środki finansowe w całości zostaną przeznaczone na funkcjonowanie i rozwój sekcji i drużyn Klubu Sportowego „Wicher” Sadowne, a więc polecamy nie tylko udział w imprezie, ale też w gromadzeniu tych środków finansowych.

Życzę udanej zabawy!

Tekst: Sławek Chyliński

Foto: Sebastian Kowalczyk