Potrzebna pomoc dla Pani Danuty!!!

W najbliższą sobotę 11 marca, podczas Gminnego Dnia Kobiet w Sali OSP wolontariuszki ze Szkolnego Koła Wolontariatu w ZSP w Sadownem przeprowadzą kolejną zbiórkę pieniędzy. 

Będzie można wrzucić do puszek pieniądze przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu niezbędnego do przeprowadzenia operacji pani Danuty.

Bardzo zachęcamy wszystkich mieszkańców Sadownego aby przyłączyli się do naszej akcji. Im nas więcej, tym większe prawdopodobieństwo, że ta ogromna suma 35 000 zł zostanie zebrana. Czasu jest bardzo mało!

Zbiórka pieniędzy przeznaczona jest na elektrody do NanoKnife, niezbędne do operacji Pani Danuty – mieszkanki naszej Gminy. 

Córka Pani Danuty prosi o pomoc: Kochani niestety dostaliśmy informację, że potrzebujemy zakupić elektrody do NanoKnife niezbędne do operacji mojej mamy Danusi. Goni nas czas, a kwota jaką mamy zapłacić za elektrody przerasta nasze możliwości. Zwracam się więc do Was o wsparcie i pomoc przy zebraniu funduszy, aby skrócić czas oczekiwania. Liczy się każda pomoc. Mama musi być poddana operacji wątroby ze względu na znajdujący się tam guz. Niestety znajduje się w mocno ukrwionym miejscu pomiędzy żyłami i jest to dość ryzykowna operacja wymagająca specjalistycznego sprzętu, który nie jest refundowany. Zebrane środki zostaną przekazane na subkonto fundacji ,,Kawałek nieba”, która pomoże nam w zakupie potrzebnych elektrod. Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy.

Poniżej podaję link w celu zapoznania się z tą metodą leczenia: 

http://www.certus.med.pl/pl/baza-wiedzy/nanoknife-leczenie-nieoperacyjnych-nowotworow

Anna Płocharska

Tutaj można wpłacić dowolną kwotę>>>