Prima Aprilis!

Oczywiście, jak zawsze, mieliście rację. Poniższy artykuł był żartem, ale…

nie w tym roku, może w następnym… być może podamy już prawdziwą informację o koncercie tego artysty w Sadownem.

Zenek ponownie odwiedzi Sadowne?

To jeszcze nic pewnego, ale… być może ponowimy w Sadownem „koncert roku”. Spodziewamy się wizyty Zenka Martyniuka i jego występu podczas Festynu Wakacyjnego.

Nie ma w Polsce zabawy, dyskoteki, wesela czy innej imprezy rodzinnej, podczas której nie pojawiłyby się piosenki disco polo. To muzyka, która daje nam radość, wyzwala pozytywne emocje i na którą żywiołowo reagujemy. Ten rodzaj muzyki dostarcza wszystkim Zenek Martyniuk i jego Zespół „Akcent”. Mieliśmy okazję tego doświadczyć dwa lata temu podczas Festynu Wakacyjnego – Sadowne przeżyło istny najazd fanów Zenka i muzyki disco polo.

To jeszcze nic pewnego, ale „ktoś” uchylił rąbka mocno skrywanej tajemnicy. Być może Zenek Martyniuk pojawi się u nas 15 lipca podczas kolejnego Festynu Wakacyjnego w Sadownem. W jego planach: udział w „Jubileuszowej Gali 25 lat Disco Polo”, która odbędzie się 25 czerwca na Stadionie Polonii w Warszawie, 2 lipca koncert w Ślesinie, a później… dopiero 23 września udział w hucznym Koncercie „Roztańczony PGE Narodowy 2017” w Warszawie. Jest szansa, że w międzyczasie zawita do Sadownego – Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem już nad tym pracuje. A dlaczego? Bo lubimy Zenka i jego piosenki, a Zenek? Na pierwszym i jedynym dotychczas koncercie w Sadownem powiedział, że… nas kocha i będzie tu wracał.

Oby się sprawdziło!

Tekst/foto: Sławek Chyliński