Zdarzenia drogowe

W minionym tygodniu na terenie powiatu węgrowskiego doszło do trzech zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. 
Do  pierwszego zdarzenia doszło 10 kwietnia w Miedznie. Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca opla na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze a następnie do rowu. Następnie uderzył w drzewo i pojazd przewrócił się na dach. W wyniku zderzenia kierowca opla z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Kolejne zdarzenie miało o miejsce na terenie Łochowa 11 kwietnia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 72 – letni kierujący citroenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście. Prawdopodobnie kierowca motoroweru zmuszony do nagłego hamowania przewrócił się i doznał obrażeń ciała.

11 kwietnia na terenie gminy Sadowne doszło do kolejnego zdarzenia. Wstępnie ustalono, że 37 – leni kierowca volkswagena nie dostosował prędkości do warunków na drodze, na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Mężczyznę z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem. 

sierż. szt. Anna Maliszewska