W połowie sukces

Sobota, boisko, piłka, dwa mecze Wichra – tylko jeden wygrany.

22 kwietnia na boisku w Sadownem odbyły się dwa mecze naszych drużyn. U-19 stanęło naprzeciw ULKS Gołąbek i po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0:1. Ostatecznie mecz zakończył się naszym zwycięstwem 3:1 – jak mówią, bramek dla nas mogło być więcej, ale…

Drugi, popołudniowy mecz to już rozgrywki A-klasy. Tu przeciwnikiem naszych seniorów był „Świt” Barcząca, który w początkowej fazie meczu nie miał zbyt wiele do powiedzenia – wygrywaliśmy 2:0. W końcowej fazie meczu jednak szczęście nas opuściło i ostatecznie, po wielu faulach i nieporozumieniach, „Wicher” musiał ulec „Świtowi”. Przegraliśmy 2:4. Sobota zakończyła się więc połowicznym sukcesem. Może lepiej będzie w niedzielę, 23 kwietnia – o 10.00 nasz U-10 gra z „Tajfunem” Jartypory na boisku w Sadownem. Zapraszamy wszystkich kibiców!