Wypadki w powiecie

W minionym tygodniu doszło do 6-ciu zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. 
Do  zdarzenia doszło 12 października  w Gwizdałach. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem audi nieprawidłowo wyprzedzał pojazd marki ford, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów, pojazd marki audi wjechał do rowu. W wyniku tego zdarzenia nikt nie doznał obrażeń. Ruch na drodze nr 62 odbywał się wahadłowo.

Do kolejnego zdarzenia doszło również  12 października w gminie Liw. Dyżurny węgrowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu  drogowym. Policjanci na miejscu  wstępnie ustalili, że kierujący bmw stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku tego zdarzenia nikt nie poniósł obrażeń.

12 października doszło do kolejnego zdarzenia w gminie Sadowne. 21-letni kierujący motorowerem, kierował w stanie nietrzeźwości. Miał ponad 1 promil. Postępowanie prowadzi KP Łochów. 

Do kolejnego zdarzenia doszło  14 października w gminie Liw. Dyżurny węgrowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu  drogowym. Policjanci na miejscu  wstępnie ustalili, że kierujący bmw stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku tego zdarzenia nikt nie poniósł obrażeń.

14 października doszło do zdarzenia w gm. Sadowne. 57-letni mieszkaniec Morzyczyna  kierował skuterem w stanie nietrzeźwości. Policjanci zbadali stan trzeźwości mężczyzny, który wykazał ponad 1 promil. 

15 października w gminie Grębków 34-letni mężczyzna kierował  samochodem marki  volvo w stanie nietrzeźwości. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego, miał ponad 2 promile.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem. 

KPP Węgrów