Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W  tygodniu doszło do kilku zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. 

Do  zdarzenia doszło 23 stycznia w Węgrowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca mitsubishi nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej oplem, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Nikt nie odniósł obrażeń.

Do kolejnego zdarzenia doszło 27 stycznia na terenie Łochowa. Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 16-latka, który nie miał uprawnień i kierował w stanie nietrzeźwości. Miał ponad 1 promil. Policjanci wstępnie ustalili, że kierował daewoo, a pojazd był własnością pasażera.

27 stycznia doszło do kolejnego zdarzenia na terenie Łochowa. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący audi na zakręcie drogi zderzył się czołowo z vw. Kierujący audi z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Do kolejnego zdarzenia doszło 28 stycznia na terenie Sadownego. Kierująca  renaultem   nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego zjechała na przeciwny pas ruchu gdzie doszło do zderzenia z hondą. W wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem.

st. post. Marta Lewandowska