Jeszcze dwa tygodnie!

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem ogłosił w pierwszym dniu wiosny Konkurs pn. „Najpiękniejszy ogród Gminy Sadowne 2018”. Pozostało tylko dwa tygodnie na zgłoszenie ogrodu!

Jest to już trzecia edycja tego Konkursu, który organizuje Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem pod patronatem Wójta Gminy Sadowne. Tradycyjnie został ogłoszony w pierwszym dniu wiosny.

Celem Konkursu jest promocja Naszej Gminy i zlokalizowanych na jej terenie sołectw, propagowanie idei upiększania własnej miejscowości poprzez ukazanie nowatorskich rozwiązań dekoracyjnych przydomowych posesji, jednocześnie wpływających na podniesienie poziomu estetycznego Gminy, wprowadzenie i utrwalenie zasad dbałości o własną posesję i ogród, a także wyłonienie i nagrodzenie najpiękniejszych ogrodów Gminy Sadowne.

Uwaga! W Konkursie mogą brać udział wszyscy pełnoletni właściciele, współwłaściciele (ich pełnoletnie dzieci) ogrodów przydomowych i działek rekreacyjnych zlokalizowanych na terenie Gminy Sadowne.

Nie mogą w nim natomiast brać udziału Organizatorzy Konkursu, członkowie Komisji Konkursowej i ich rodziny oraz nowość – laureaci (miejsca I-III) tego Konkursu z roku 2017. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest złożenie w wyznaczonym terminie „Deklaracji uczestnika Konkursu” (do 22 czerwca br. – szczegóły w Regulaminie).

Laureaci otrzymają cenne nagrody od głównego sponsora Konkursu – PSB Mrówka Sadowne podczas Festynu Wakacyjnego, który odbędzie się 21 lipca w Sadownem.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Poniżej dokumentacja konkursowa:

– Regulamin Konkursu „Najpiękniejszy ogród Gminy Sadowne 2018”>>>

– Deklaracja uczestnika Konkursu>>>

Tekst: Sławek Chyliński