Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W ostatnich dniach doszło do kilku zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. 

Do  pierwszego z nich  doszło 5 lipca na terenie gminy Liw. Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca Iveco nie zachował należytej ostrożności od poprzedzającego go pojazdu marki Opel i uderzył w jego tył.
Do kolejnego zdarzenia doszło 5 lipca w Grębkowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca toyotą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem i doszło do zderzenia pojazdów.
8 lipca w Sadownem doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Policjanci ustalili, że 22 – letni kierujący motocyklem nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków i zjechał na przeciwległy pas uderzając w prawy bok audi jadące z przeciwległej strony. Następnie 21 – letni kierujący motocyklem jadąc za pierwszym motocyklem zderzył się  z tym samym autem. W wyniku zdarzenia kierującą audi przewieziono do szpitala.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem. 

mł. asp. Anna Maliszewska