Zapraszamy na Bieg w Wilczogębach!

Rozpoczęła się rejestracja do Biegu „Nadbużańska Szóstka 2018”. Impreza odbędzie się 26 sierpnia w Wilczogębach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Na stronie internetowej Firmy ChipTiming uruchomiono elektroniczną rejestrację do Biegu i Marszu Nordic Walking „Nadbużańska Szóstka”. Odbędą się one w niedzielę 26 sierpnia br. w Wilczogębach.

Organizatorami imprezy sportowej są: Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem i Klub Sportowy „Wicher” Sadowne, patronat honorowy sprawują: Wójt Gminy Sadowne i Marszałek Województwa Mazowieckiego, a jej celem jest popularyzacja i upowszechnianie najprostszych form ruchu, jako sposobów na aktywny wypoczynek i prozdrowotne oddziaływanie na człowieka w każdym wieku.

Marsz rozpocznie się o godz. 11.00, natomiast bieg o godz. 11.15. Zawodnicy będą pokonywać sześciokilometrową trasę o podłożu żwirowo – piaszczystym w okolicach rzeki Bug i Jeziora Kotło w Wilczogębach. Elektroniczny pomiar czasu będzie prowadziła Firma ChipTiming. Opłata startowa wynosi 20 zł przy rejestracji elektronicznej.

Poniżej Regulamin i mapka Biegu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych i zachęcamy do rejestracji na stronie http://nadbuzanskaszostka18.chiptiming.pl/.

Regulamin Biegu „Nadbużańska Szóstka 2018”>>>

Tekst: Sławek Chyliński