Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. 
W ostatnich dniach doszło do kilku zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

Do  zdarzenia doszło 6 sierpnia na drodze wojewódzkiej w Roguszynie, gm. Korytnica. Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący Manem uderzył w sarnę, która wtargnęła na jezdnię uszkadzając pojazd. Tego samego dnia w Barchowie, gm. Łochów, odnotowano zdarzenie z udziałem zwierzęcia. Kierujący Oplem uderzył w sarnę. Nie odnotowano osób rannych.

8 sierpnia w Łochowie na al. Łochowskiej doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Policjanci ustalili, że kierująca Fordem Fokus nie dostosowała odległości od poprzedzającego pojazdu w wyniku czego najechała na tył Forda. W wyniku zdarzenia została przewieziona do szpitala.

Kolejne zdarzenie miało miejsce w Sadownem 9 sierpnia. Policjanci wstępnie ustalili, że 36 – letni kierujący Manem obywatel Białorusi uderzył w tył Fiata wykonującego skręt w lewo, którym kierował 47 – letni mężczyzna. W wyniku zderzenia nie odnotowano osób rannych.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem.

mł. asp. Anna Maliszewska