UWAGA! GŁOSOWANIE!

Klub Sportowy WICHER Sadowne ogłasza Konkurs na „Najlepszego piłkarza 2018 roku” oraz „Najlepszego siatkarza 2018 roku”.

Do Konkursu nominowano zawodników tego Klubu. Prosimy o oddanie swoich głosów na najlepszych!

Najlepszy piłkarz 2018 roku:

Jakub Zyśk

obrońca, nasz kapitan zaliczył drugi wynik pod względem rozegranych minut w 2018 roku (1845), uzbierał je w 21 spotkaniach (wiosna – 9, jesień – 12), grając w tych meczach „od deski do deski”. Zdobył 4 bramki (jedna w Pucharze Polski). Opuścił zaledwie dwa mecze przez cały rok. Ostoja naszej defensywy, pewny wykonawca rzutów karnych. Tak na marginesie, to podobno się w tym roku hajta.

Paweł Wycech

obrońca, najmłodszy z nominowanych. Zawsze jest do dyspozycji trenera, co pokazują statystyki. Liczbą meczów jest na równi z Kubą (wiosna – 9, jesień – 13), minut jednak uzbierał trochę mniej (1670). Ważne odnotowania jest, że tej jesieni nie opuścił żadnego meczu, a o prawą obronę możemy być spokojni. Zdobył 1 gola, ale jakże ładnego, otwierającego wynik meczu ze Stoczkiem.

Piotr Sadowski

pomocnik, tak jak Kuba i Paweł ma 21 rozegranych meczów w 2018 roku (wiosna – 10, jesień – 11), co uzbierało się na 1736 minut. Komplet rozegranych spotkań na wiosnę. Najlepszy strzelec Wichra w minionym roku – 12 bramek (dwie w PP). Liczymy na jeszcze skuteczniejsze strzelenie w 2019 roku i że żadnej „setki” nie zmarnuje.

Przemysław Dzieciątko

pomocnik, 19 rozegranych meczów w 2018 roku (1463 minut). Pewnie tych minut byłoby więcej, gdyby nie zatrzymywała go praca na sobotnie mecze. Bardzo uniwersalny zawodnik, występujący od tej rundy na boku pomocy, wcześniej rozegrał dobry sezon na boku obrony. W przeciągu roku zdobył 6 bramek (jedna w PP), a tą najpiękniejszą w wyjazdowym meczu z Płomieniem na 1:0.

Szymon Wycech

obrońca, często ustawiany na boisku również jako boczny pomocnik ze względu na swoją szybkość. Przez cały rok opuścił 4 mecze, w tym 3 za zawieszenie po czerwonej kartce w Ruchnie (cóż to był za mecz!). W 19 meczach (wiosna – 7, jesień – 12) ubiegłego roku uzbierał 1624 minuty. Zdobył 3 gole.

Tomasz Kowalczyk

napastnik, tylko jeden opuszczony mecz przez cały rok ( i to tylko przez pauzę za żółte kartki). Rozegrał w 2018 roku największą ilość minut -1862. Etatowy egzekutor rzutów wolnych w drużynie. Kilka ładnych bramek już zdobył z tego fragmentu gry. Ostatnio udało mu się to w meczu w Sadownem, gdzie Wicher podejmował lidera A klasy Jastrząb Żeliszew. W przeciągu poprzedniego roku zdobył 7 bramek (dwie w PP).

Najlepszy siatkarz 2018 roku:

Tomasz Jaworski

Wojciech Kądziela

Tomasz Małetka

Adam Samsel

Zapraszamy do oddawania głosów na swoich faworytów. A kto zostanie Najlepszym Piłkarzem lub Najlepszym Siatkarzem Klubu Sportowego Wicher Sadowne dowiemy się na BALU MISTRZÓW SPORTU już 26 stycznia br.

UWAGA! Głosujemy wyłącznie na facebooku>>> poprzez dodanie lajka przy zdjęciu wybranego zawodnika.

Głosujemy tylko do godz. 20.00 24 stycznia 2019 roku.