Kronika policyjna

Zdarzenia z terenu powiatu węgrowskiego 3-4 sierpnia 2019 r.

3.08.2019 r.

W Miedznie na skrzyżowaniu równorzędnym ul. Kredytowej i Kościuszki doszło do zderzenia dwóch osobówek. 31-letni mieszkanie pow. węgrowskiego kierujący Peugeotem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z pojazdem Opel, w którym podróżowała kobieta, mieszkanka pow. sokołowskiego, z dwójką dzieci w wieku 2 i 7 lat. Dwoje najmłodszych uczestników zostało przewiezionych na badania do szpitala wojewódzkiego w Siedlcach, gdzie nie stwierdzono u nich poważnych obrażeń. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

4.08.2019 r.

Na skrzyżowaniu dróg w rejonie stacji PKP Sadowne 36-letnia mieszkanka pow. sokołowskiego jadąca samochodem osobowym, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z samochodem ciężarowym m-ki Mercedes. Kobieta został ukarana mandatem karnym.

4.08.2019 r.

W Węgrowie na Gościńcu Niepodległości kierująca VW Passatem 31-letnia mieszkanka pow. węgrowskiego nie zachowała należytej ostrożności i odległości od pojazdu poprzedzającego, w wyniku czego najechała na tył pojazdu poprzedzającego m-ki Skoda, którym kierowała również mieszkanka powiatu węgrowskiego. Kobiety nie odniosły obrażeń, a sprawczyni została ukarana mandatem.

4.08.2019 r.

Na trasie Jartypory – Węgrów kierująca Oplem Tigra, na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu, a następnie do rowu, gdzie auto dachowało. Okazało się, że kobieta podróżowała z mężem, uczestnicy nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Kierująca po badaniach w szpitalu w Węgrowie została wypisana do domu, a od policjantów otrzymała mandat karny za stworzenie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym.

KPP Węgrów