Kronika policyjna – 2-24 sierpnia

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim.

20 sierpnia w Węgrowie, ul. T. Kościuszki, 54-letni mieszkaniec pow. węgrowskiego znajdując się w stanie nietrzeźwości (1 promil alkoholu w organizmie), kierując pojazdem marki Daewoo nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Mercedes, w wyniku czego uderzył w jego tył. Nikt nie odniósł obrażeń.

21 sierpnia w Łochowie na ul. Al. Łochowska 64-letni mieszkaniec Warszawy kierując pojazdem ciężarowym marki Renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Ford, w wyniku czego kierujący Fordem zmuszony był do zjechania na prawe pobocze, a następnie wjechał do przydrożnego rowu. Nikt nie odniósł obrażeń.

22 sierpnia w m. Płatkownica, gm. Sadowne, mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem pojazdem ciężarowym marki Iveco nie dostosował prędkości i odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Hyundai i uderzając w jego tył oraz zepchnął go na koleiny.  Nikt nie odniósł obrażeń.

23 sierpnia w Sadowem na ul. T. Kościuszki mieszkaniec powiatu węgrowskiego kierując pojazdem marki Mercedes nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Toyota, w wyniku czego doprowadził do zderzenia się pojazdów. Nikt nie odniósł obrażeń.

W tym samym dniu w Węgrowie na ul. Wyszyńskiego na parkingu podczas manewru cofania doszło do zderzenia się dwóch pojazdów. Obydwaj kierujący to mieszkańcy powiatu węgrowskiego. Nikt nie odniósł obrażeń.

Również w tym dniu w m. Kamionna mieszkanka powiatu węgrowskiego kierując pojazdem marki Ford nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu pojazdem ciężarowym Renault doprowadzając do zderzenia się pojazdów. Nikt nie odniósł obrażeń.

24 sierpnia w m. Łochów na ul. Al. Węgrowska mieszkanka pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Seat nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Kia doprowadzając do zderzenia się pojazdów. Nikt nie odniósł obrażeń. 

sierż. szt. Monika Księżopolska