Kronika policyjna 10-15 września 2019

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim.

10 września w Węgrowie na ul. Piłsudskiego mieszkanka pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Peugeot nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Audi w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Nikt nie poniósł obrażeń.

12 września w Łojewie mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Iveco nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu VW w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Następnie w wyniku uderzenia VW uderzył w oczekujący na skrzyżowaniu i włączający się do ruchu pojazd marki Volvo. Jedna osoba doznała obrażenia.

14 września w m. Budziska mieszkaniec pow. siedleckiego kierując pojazdem marki Audi nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Mitsubishi doprowadzając do zderzenia pojazdów. Nikt nie poniósł obrażeń.

15 września w m. Sadowne mieszkanka pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki VW nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Honda doprowadzając do zderzenia się pojazdów. Nikt nie poniósł obrażeń,

sierż. szt. Monika Księżopolska