Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

28 października w m. Grabiny 90-letni mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując ciągnikiem rolniczym stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na lewy pas i uderzył w pojazd marki Iveco, który w tym czasie wykonywał manewr jego wyprzedzania. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

W tym samym dniu w m. Łochów na ul. Al. Węgrowska mieszkaniec Warszawy kierując pojazdem marki Infiniti wjeżdżając na skrzyżowanie z ruchem okrężnym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi Seat, który znajdował się na tym skrzyżowaniu, w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

30 listopada w m. Węgrów ul. T. Kościuszki mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki BMW nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej Skodą. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

Tego samego dnia w m. Tończa mieszkanka pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Audi podczas manewru wyprzedzania uderzyła w skręcający w lewo samochód marki VW. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i zdrowym rozsądkiem.

KPP Węgrów