Kronika policyjna 25.02 – 01.03.2020

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

25 lutego w m. Podsusze mieszkaniec Warszawy, kierując pojazdem marki Audi, na prostym odcinku drogi na skutek nagłego pojawienia się zwierzęcia na drodze, gwałtownie odbił kierownicą, w wyniku czego zjechał z drogi i uderzył w drzewo, doznając obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

27 lutego w m. Łochów na ul. AL. Łochowska mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW, podczas cofania uderzył w pojazd marki Ford. Nikt nie doznał obrażeń.

28 lutego w m. Węgrów na ul. Gdańskiej mieszkaniec pow. węgrowskiego na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem marki MAN z naczepą. Obaj kierujący z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

01 marca w m. Złotki mieszkaniec pow. ostrowskiego, kierując pojazdem marki Toyota, na skrzyżowaniu dróg nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi Citroen, powodując zderzenie się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i zdrowym rozsądkiem.

sierż. sztab. Monika Księżopolska