Wielki sukces Adama Dobosza!

2014.02.18.1Na stronie Regionalnego Portalu Informacyjnego podlasie24 ukazał się ciekawy artykuł pt. „Piłkarz Czarnych Węgrów walczy o tytuł następcy Roberta Lewandowskiego!”. A piłkarzem tym jest znany nam Adam Dobosz – nasz rodak. Zachęcamy do zapoznania się z opisem sukcesu A. Dobosza, A my ze swojej strony życzymy Adamowi zwycięstwa w finale konkursu w Dortmundzie.

2014.02.18.1

foto: www.podlasie24.pl

Celem programu „Piłkarski Diament” jest znalezienie optymalnego napastnika za pomocą systemu kilkustopniowych eliminacji opartych o aparaturę naukową i paranaukową oraz wiedzę i doświadczenie jury eksperckiego. W pierwszej fazie eliminacji, która odbywała się w sześciu polskich miastach – Białystok, Lublin, Tarnów, Ostrów Wielkopolski, Grudziądz i Koszalin, do kolejnej rundy przeszło po 10 osób. 

W kolejnych etapach eliminowani byli następni kandydaci, z kolei 17 lutego w Warszawie udało się wyłonić ostatnią piątkę najlepszych polskich piłkarzy, którzy spotkają się w wielkim finale programu. Wśród  nich znalazł się także 22-latek z Sadownego (powiat węgrowski), który od dwóch lat jest piłkarzem klubu Czarnych Węgrów.

Wielki finał konkursu odbędzie się w dniach 26 luty – 1 marca w Dortmundzie. Nagrodą dla zwycięzcy będzie czek w wysokości 50 tysięcy złotych oraz kontrakt od klubu ekstraklasy lub pierwszej ligi. 
Program w formie 8 odcinków zostanie wyemitowany od 12 kwietnia w programie CANAL+Sport w każdą kolejną sobotę. 

KSkib  [MSz]

Źródło: www.podlasie24.pl