Wystawa w GOK

2015.04.16.10Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem zaprasza na wystawę „Kurpioskie! Fajoskie!”.

Kurpioskie! Fajoskie! – prezentacja 25. kobiet z terenu działania LGD „Równiny Wołomińskiej”. Projekt Atelier Szeski z Wyszkowa ukazuje Panie reprezentujące różne dziedziny twórczości artystycznej, w tym „piątka” reprezentująca gminę Sadowne (pisaliśmy o nich w artykułach: „Realizują marzenia!” i „Mam mnóstwo pomysłów…”.

2015.04.16.10Projekt przewiduje prezentację sylwetek twórczyń w postaci galerii fotografii wraz z adnotacjami – również na terenie innych gmin. Od 16 kwietnia wystawę możemy obejrzeć w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem (w godzinach jego pracy). Uroczyste zakończenie wystawy odbędzie się 28 kwietnia o godz. 16.30 w GOK Sadowne.

W programie imprezy również promocja płyty Zespołu Śpiewaczego SADOWIANKI, spotkanie z bohaterkami Projektu i być może jego twórcami, a także okazja zapoznania się z wytworami twórczości artystycznej naszej kobiecej „piątki”.

Już teraz zapraszamy na prezentację Galerii Projektu „Kurpioskie! Fajoskie!”, a 28 kwietnia – na Uroczyste Zakończenie Wystawy.

Tekst: sch