Zajęcia są fajne…

2016-12-19-1Od października br. Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem udostępnia dla mieszkańców szereg atrakcyjnych zajęć. Głównie uczestniczą w nich dzieci.

Oprócz znanych wszystkim imprez – cyklicznych i nie tylko – w bieżącym roku Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem przygotował dla mieszkańców szereg zajęć. O przygodzie z komputerem dla dorosłych już pisaliśmy, ale większość z proponowanych od października br. zajęć skierowanych jest do dzieci. Jak wiemy, popołudniami zapełniają się sale GOK-u i sportowe w naszym kompleksie szkolnym. To właśnie nasi najmłodsi pobierają nauki pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Obecnie odbywają się zajęcia: taneczne, wokalne, ceramiczne, plastyczno – techniczne, teatralne, muzyczne, gimnastyczno – cyrkowe i korekcyjne. Poza tym wszyscy mogą tu korzystać ze sprzętu komputerowego z dostępem do Internetu i rozwijać umiejętności przy pomocy m.in. gier zręcznościowych. Dzieci mówią, że… zajęcia są fajne!

Rodzice uczestników zapewne chętnie podejrzeliby postępy swoich pociech, ale… nie jest wskazane zakłócać toku zajęć. Przedstawimy więc Państwu kilka zdjęć z przebiegu takich spotkań. Zobaczmy!

Zdjęcia w galerii Google>>>

Tekst: Sławek Chyliński

Foto: Sławek Chyliński/GOK