Siatkarze zagrali dla Natalki!

Głównym trofeum Turnieju Siatkarskiego był Puchar Wójta Gminy Sadowne, ale nie zapomniano też o chorej Natalce.

W dniu 07 maja 2017 r. w hali sportowej w Sadownem odbył się turniej siatkarski, w którym udział wzięło 6 drużyn: Wicher Sadowne 1, Wicher Sadowne 2, Alco – Team, Gmina Ostrów Mazowiecka, Gmina Andrzejewo, Gmina Brok. Po emocjonujących rozgrywkach w finale spotkały się dwie drużyny z Sadownego.

W trakcie meczu zorganizowano charytatywną zbiórkę na leczenie Natalki Subdy – chorej na mukowiscydozę małej mieszkanki naszej gminy. Zebrana kwota to 1779 zł.

Na koniec turnieju wójt Gminy Sadowne przekazał wszystkim uczestnikom gratulacje, wręczył puchary z podziękowaniami za udział w spotkaniu i poświęcenie swojego wolnego czasu. Wygrani byli wszyscy, a przede wszystkim mała Natalka, która zyskała najwięcej – zebrana kwota wystarczy na cały miesiąc zakupu niezbędnych leków.

Z całego serca dziękujemy wszystkim obecnym drużynom, sędziom, a przede wszystkim pomysłodawcom tego przedsięwzięcia – drużynie siatkarskiej WICHER SADOWNE. Wasze zaangażowanie, empatia i przede wszystkim chęć udziału w charytatywnym spotkaniu dają siłę i wiarę. Pamiętajcie, że dobro dane drugiemu człowiekowi wraca podwójnie. Jesteście niezawodni!

Klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce – WICHER SADOWNE 1

II miejsce – WICHER SADOWNE 2

III miejsce – GMINA OSTRÓW MAZOWIECKA

IV miejsce – ALCO-TEAM

V miejsce – GMINA BROK

VI miejsce – GMINA ANDRZEJEWO

Tekst/foto: Ula Subda