Wizyta w ITAMED-zie

23 czerwca aktorzy z grupy teatralnej Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem wybrali się do Centrum Opiekuńczo – Rehabilitacyjnego ITAMED w Sadolesiu, by umilić czas pensjonariuszom tego Ośrodka.

Na to szczególne spotkanie przygotowaliśmy program, na który składały się humorystyczne scenki z życia wzięte. Scenki te obrazowały kolejne etapy życia człowieka. Oto ich tytuły: „Babcie”, „Teleludek”, „On i ona”, „Mąż i żona” oraz „Kucharki”.

Mimo, iż program był starannie opracowany, młodzi aktorzy musieli wykazać się dużą „zaradnością” i kunsztem aktorskim, a to dlatego, że pogoda pokrzyżowała plany i musieli występować w nieco trudnych warunkach – na wąskim korytarzu. Poradzili sobie świetnie. Występ bardzo podobał się publiczności, o czym świadczą brawa i komentarze wygłaszane podczas występów oraz późniejsze rozmowy z pensjonariuszami.

W scenkach wystąpili: Maja Wójcik, Iza Ilczuk, Zuzia Gierej, Maja Bubrzyk, Madzia Narowska, Ala Gajewska, Witek Bereza oraz Sebastian Wydro. Na pamiątkę miłego spotkania dzieci wręczyły widzom, specjalnie wykonane na tę okazję, kwiatki. Występ przebiegał bardzo sprawnie, a jest to zasługa rodziców, którzy towarzyszyli aktorom oraz pana Sebastiana Kowalczyka, który odpowiedzialny był za nagłośnienie.

Miłe słowa pod adresem grupy wypowiedziała pani Edyta Dąbrowska – właścicielka ITAMED-u. Był to ostatni występ i okazja do wzajemnych podziękowań. Rodzice i dzieci podziękowali mi za trud włożony w prowadzenie zajęć, a ja za współpracę. Rozstaliśmy się w miłej atmosferze i udaliśmy się na zasłużony odpoczynek.

Danuta Chylińska – opiekunka Grupy

Zdjęcia w galerii Google>>>