5 minut o…

…Szanownym Jubilacie Info Sadowne.

Szanowny Panie Redaktorze. Panie Sławku!

Drodzy mieszkańcy oraz wszyscy czytelnicy Portalu Info Sadowne

Stronę internetową www.infosadowne.boo.pl (dziś www.info.sadowne.pl) poznałem zaraz na początku działalności portalu, wówczas pełniłem funkcję Przewodniczącego Rady Gminy Sadowne i myślę, że jak dla wielu z nas również dla mnie stała się najszybszym, najrzetelniejszym źródłem informacji z życia Gminy Sadowne.

Portal poświęcony wydarzeniom z naszego terenu szybko zyskiwał nowych czytelników. Nie mogło stać się inaczej, artykuły zamieszczane są pisane miłym, przyjaznym językiem w stylu, który przypadł nam wszystkim szybko do gustu.

Na łamach portalu poruszane są tematy ważne, miłe, ale czasem i trudne, często nie zauważone przez innych.

Patrząc z perspektywy tych pięciu lat, dzięki Info Sadowne możemy spostrzec jak zmienia się nasza piękna Gmina, choć przedstawione artykuły niejednokrotnie wykraczają daleko poza jej granicę.

Portal Info Sadowne pełni również rolę „Archiwum”, w którym jest przekazywana najcenniejsza wiedza z życia nas wszystkich, nie tylko w formie pisemnej, ale też w wielu fotorelacjach, które tak bardzo lubimy oglądać.  Dzięki Info Sadowne mogę również i ja, jako gospodarz Gminy Sadowne, komunikować się z Państwem.

Szanowny Jubilacie Info Sadowne i Panie Sławku

Składam słowa najszczerszego uznania dla Pana pracy na rzecz nas wszystkich. Życzę wytrwałości, cierpliwości oraz czerpania satysfakcji z tego, co Pan robi każdego dnia. Sadowne i okolica bez Pana działalności byłaby o wiele uboższa. 100 lat!!!

W imieniu własnym i wszystkich mieszkańców Gminu Sadowne… Dziękuję!

Z pozdrowieniami Wójt Gminy Sadowne

Waldemar Cyran

Birthday Cake