Brawa dla… naszych piłkarzy i siatkarzy!

Piłkarze KS „WICHER” Królem Jesieni w siedleckiej klasie B, a siatkarze na podium po 3. kolejkach BSLSA w Ostrowi Mazowieckiej.

Drużyna seniorów sadowieńskiego „Wichra” zakończyła jesienną rundę rozgrywek piłki nożnej w klasie B OZPN Siedlce na 1. miejscu. Nasi piłkarze jedyne punkty stracili w meczu derbowym na wyjeździe z Liwią Łochów. Pozostałe 9 spotkań wygrali, osiągając w efekcie imponujący bilans bramkowy: 39 bramek strzelonych przy zaledwie 9 bramkach straconych. Gratulujemy i oby wysoka forma utrzymała się także przez rundę wiosenną, co zagwarantuje awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Tabelę publikujemy za portalem: 90minut.pl

A siatkarze?

Po 3. kolejkach amatorskiej ligi siatkówki organizowanej przez MOSiR w Ostrowi Maz. WICHER Sadowne gromadzi 5 punktów i zajmuje 3. miejsce. Już 12 listopada kolejna runda i starcie z liderem drużyną FORTE. Rozgrywki tej edycji możemy śledzić online. Zapraszamy do kibicowania na stronie http://www.mosir.ostrowmaz.pl/nasze-ligi/bslsa-siatkowka oraz na stronie www.tvcom.pl – LINK: http://siatkowka.tvcom.pl/Gra/Sezona-2017-2018/157141-Bank-Spoldzielczy-Liga-Siatkowki-Amatorow-Ostrow-Mazowiecka.htm

Tabela rozgrywek z portalu mosir.ostrowmaz.pl:

Tekst: RW