MARATON wystartował!!!

Punktualnie o godz. 18.00 w Gminnej Hali Sportowej rozpoczął się charytatywny Maraton Siatkarski.

Przybyłych na zaproszenie Klubu Sportowego WICHER Sadowne zawodników powitała wraz z Organizatorami Natalka. Odbyło się też pierwsze losowanie w Grupie A, w której walczą: Alco Team, Gmina Ostrów, Zaciszna, Qfle. Pierwsza zagrywka pod okiem arbitra p. Krzysztofa Orzełowskiego i zespołu sędziowskiego z MOSiR Ostrów Mazowiecka należała do zespołów: Gmina Ostrów i Qfle.

Turniej rozkręca się, przybywa publiczności, wolontariuszki ze Szkolnego Koła Wolontariatu przy ZSP Sadowne wraz z Natalką oczekują na wsparcie z fundacyjnymi puszkami, gadżetami fundacji i serduszkami, które wykonały dzieciaki z sadowieńskiego Przedszkola, Panie z Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem serwują ciepłe posiłki, a nad bezpieczeństwem czuwają strażacy z OSP Sadowne i Sokółka.

Musicie to zobaczyć, jeszcze przed północą w grupie B zagrają w swojej grupie siatkarze z Sadownego.

Zobaczymy też:

GRUPA B: Andrzejewo, Rafałki, Wicher Sadowne, Wędkarze Sadowne,

po godz. 5.00 – GRUPA C: Forte, Ostrołęka Przyjaciele, Rubinek, Wicherek Sadowne,

po godz. 10.00 – GRUPA D: Fuzja, Hajnówka, Abix Ostrołęka, DT Wąsewo.

Na widzów czeka jeszcze wiele atrakcji – półfinały, a później finał o godz. 17.00 w niedzielę. Przed finałem występy dzieci z Grupy Teatralnej GOK, do której należy Natalka, a także występ Neli Zawadzkiej i możliwość wysłuchania na żywo „Meluzyny”. A po finale podsumowanie Maratonu i rozdanie nagród. „Ścianka” WIchra też czeka na chętnych do fotografii!

Serdecznie zapraszamy. A teraz kilka ujęć z pierwszej części Maratonu!

Zdjęcia w galerii Google>>>

Tekst/foto: Sławek Chyliński