NASZ PIERWSZY SUKCES

8 czerwca 2018 r. na długo pozostanie w pamięci opiekunki i aktorów z Grupy Teatralnej Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem.

Otóż w tym dniu Grupa brała udział w półfinałach 18. Mazowieckiego Festiwalu Teatrów Amatorskich w Łochowie i zdobyła zaszczytne II miejsce, a co najważniejsze bardzo dobre recenzje jury. Podczas tego typu imprez nagrodzeni, odbierając nagrody, dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do ich sukcesu. My również chcemy to uczynić. Dziękujemy:

– p. Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury za zakup strojów dla krasnali,

– p. Magdzie Zyśk za wykonanie profesjonalnej charakteryzacji aktorów, opiekę nad aktorami i wykonanie fotorelacji z naszego pobytu w Łochowie,

– p. kierowcy Markowi Rogozińskiemu, który bezpiecznie przewoził aktorów,

– rodzicom, którzy motywowali aktorów do powtarzania ról,

– p. Sławkowi Chylińskiemu, który często promuje naszą Grupę,

– pracownikom MiGOK w Łochowie za miłe przyjęcie,

– wszystkim naszym Sympatykom.

Radość nasza była ogromna. Drugie miejsce, na 5 zespołów biorących udział w Przeglądzie, to już pewien sukces. To nie jedyna miła chwila, którą przeżyliśmy w tym dniu. Kolejna niespodzianka czekała nas w Sadownem, a „zgotowali” ją nam rodzice i pracownicy GOK-u, którzy wiwatowali na naszą cześć, obdarzyli nas wielkimi czekoladami, a opiekunce Grupy wręczyli piękne kwiaty i wyrazili podziękowania i wyrazy uznania. Chciałoby się powiedzieć „chwilo trwaj!!!”.

Sukces w Łochowie uwieńczył naszą pracę w bieżącym roku szkolnym. Tak, jak wszystkie teatry, my również zawieszamy swoją działalność na okres wakacyjny, by od września ponownie przystąpić do aktywnej pracy.

Zanim to nastąpi podsumujmy nasze poczynania w bieżącym roku szkolnym. Wielokrotnie mieliśmy przyjemność prezentować się przed lokalną publicznością, a było to podczas:

– Maratonu Siatkarskiego „Gramy dla Natalki”,

– spotkania integracyjnego w Złotkach,

– Gminnych Obchodów DNIA KOBIET,

– Prezentacji artystycznych kół zainteresowań działających w GOK-u,

– Festynu Rodzinnego.

Trochę tego było!

Na zakończenie dziękuję swoim AKTOROM, którzy są fantastycznymi dzieciakami, a praca z Nimi jest wielką przyjemnością.

Danuta Chylińska

Zdjęcia w galerii Google>>>