Co nieco o sporcie!

W lutym  w naszym sporcie trochę się działo.

8 lutego w Parku Skaryszewskim w Warszawie odbył się XV Bieg Wedla. Na głównym dystansie 10 km wśród kobiet wygrała nasza Ania Szyszka (8. m-ce open), i mimo, że był to jej pierwszy start po kontuzji, osiągnęła bardzo dobry wynik 33,10 min. Warto odnotować, że na o połowę krótszym dystansie marszu NW dobre miejsce (22 wśród pań) wywalczyła reprezentująca Wicher Sadowne Agata Sędek.

9 lutego siatkarze naszego Wichra pewnie pokonali 2:0 ekipę Forte i „wskoczyli” na 2. miejsce w tabeli rozgrywek BSLSA w Ostrowi Maz. Powrót na podium w końcówce zmagań niemal pewny.  A ich mecze możecie odtworzyć w spokoju domowych zaciszy ze strony: http://mosir.ostrowmaz.pl/nasze-ligi/bslsa-siatkowka.

10-12 lutego w hali sportowej ZSP im. J. Kochanowskiego w Węgrowie rozegrano Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Węgrowskiego. W grupie uczniów klas VI i młodszych szkół podstawowych zwyciężyła pierwsza drużyna Szkoły Podstawowej ze Stoczka, a drużyna SP Sadowne zajęła 6. miejsce.  Za to w starszej kategorii (klas VII-VIII) ekipa SP Sadowne nie miała sobie równych. W kategorii szkół ponadpodstawowych zwyciężyła druga drużyna ZSP Łochów, a nasze ekipy zajęły 4. (ZSP Sadowne II) i 6.  (ZSP Sadowne I) miejsca.

Seniorzy Wichra dobrze rozpoczęli przygotowania do wiosennej rundy rozgrywek klasy A siedleckiego OZPN i 16 lutego w Wyszkowie pokonali 2:0 KS Pniewo. W sobotę zapraszają do kibicowania w starciu z Koroną Jadów. Początek w Jadowie o godz. 17.00.