UWAGA! Z wolna rusza GOK i Muzeum!

Przypomnijmy – w związku z pandemią koronawirusa od 12 marca br. do odwołania zawieszono działalność placówek kultury gminy Sadowne: Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem, Gminnej Biblioteki Publicznej w Sadownem i Muzeum Ziemi Sadowieńskiej.

Jednocześnie zawieszono do odwołania wszystkie zajęcia stałe i doraźne GOK Sadowne.

Po dwóch miesiącach, od 4 maja 2020 r. uruchomiono dla czytelników Gminną Bibliotekę Publiczną w Sadownem. Postanowiono też z początkiem tegorocznych wakacji otworzyć dla najmłodszych Gminny Ośrodek Kultury, a dla wszystkich – Muzeum Ziemi Sadowieńskiej.

GOK zaprasza dzieci od 30 czerwca na zajęcia plastyczne, sportowe, gry i zabawy, ale z pewnymi ograniczeniami, które ujęto w Regulaminie zajęć wakacyjnych… Zapisy na zajęcia rozpoczynają się 25 czerwca br., liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!

Poniżej Regulamin zajęć wakacyjnych i Oświadczenie rodzica.

Dane kontaktowe GOK:

Tel. stac.: (25) 644-28-95
Tel. kom.: 502-086-989
E-mail: goksadowne@wp.pl

Z początkiem lipca br. swoją działalność wznawia też Muzeum Ziemi Sadowieńskiej, ale zainteresowani zwiedzaniem (nie w grupach a indywidualnie i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa) powinni ustalić termin swojej wizyty z pracownikiem Muzeum p. Januszem Urbankowskim – tel. do Muzeum: 512 803 222.

Regulamin zajęć wakacyjnych>>>

Oświadczenie rodzica>>>