Rusza BSLSA 2022! Wicher po nowemu!

BANK SPÓŁDZIELCZY LIGA SIATKARZY AMATORÓW 2022 z udziałem WICHRA SADOWNE startuje już w najbliższą niedzielę.

MOSiR w Ostrowi Maz. po raz kolejny organizuje regionalne rozgrywki w piłce siatkowej, w których od lat startują siatkarze z Sadownego. Już w najbliższą niedzielę (23.01.2022 r.) o godz. 11.00 nasz WICHEREK zmierzy się w 1. rundzie z ostrowską ekipą ZACISZNEJ.

A z terminarzem rund 1-2 rozgrywanych w hali przy ul. Warchalskiego w Ostrowi Maz. możecie zapoznać się na stronie organizatora. W sezonie „zima-wiosna 2022” zaplanował on 3 rundy systemem „każdy z każdym” – każda ekipa rozegra więc po 15 meczów, w reżimie do dwóch wygranych setów, sety do 25 punktów, a tie-break do 15.

Dopingujmy: „Cynie”, „Małemu”, „Wojtechowi”, Kamilkowi, Samselkom i Ziomalom z WICHRA – czyli Naszym, a w akcji możemy ich on-line oglądać na „yuotubowym” kanale ostrowskiego MOSiR-u.

Tekst: RW

Uwaga! Od tego sezonu nasi siatkarze zagrają pod nową nazwą: SAD-POL Wicher Sadowne za sprawą nowego sponsora – Marketu Budowlanego Sad-Pol w Sadownem p. Bogdana  Skwarczyńskiego. Na początek Sad-Pol zasponsorował siatkarzom komplety nowych strojów i bluz sportowych.

W tym sezonie w sadowieńskiej drużynie siatkarskiej zobaczymy też nowych zawodników: Olę Zapatkę, Sławka Wujkowskiego, Maćka Kalinowskiego, Mateusza Wierzbowskiego i Dominika Klimka. A oto pełny skład obecnej drużyny siatkarskiej SAD-POL WICHER SADOWNE:

 1. ADAM SAMSEL
 2. ADAM STARZYŃSKI
 3. ARTUR RENIK
 4. DAREK WYCECH
 5. DAWID BĘŁCZYŃSKI
 6. DOMINIK KLIMEK
 7. KAMIL KOROŚ
 8. KRZYSIEK SAMSEL
 9. MACIEK KALINOWSKI
 10. MATEUSZ WIERZBOWSKI
 11. OLA ZAPATKA
 12. PAWEŁ KLESZCZYŃSKI
 13. SŁAWEK WUJKOWSKI
 14. TOMEK JAWORSKI
 15. TOMEK MAŁETKA
 16. TOMEK LESIK
 17. WOJTEK KĄDZIELA

I jeszcze jedno – wszystkich zainteresowanych grą lub kibicowaniem siatkarze zapraszają na swoje treningi, które odbywają się w każdą środę o godz. 18.30 w Gminnej Hali Sportowej w Sadownem.