Sad-Pol Wicher Sadowne na szczycie!

23 stycznia w Ostrowi Mazowieckiej ponownie ruszyła BSLSA czyli Bank Spółdzielczy Liga Piłki Siatkowej Amatorów.

Ogólnie to: 6 zespołów. System rozgrywek „każdy z każdym” 3 rundy. Ogółem 15 kolejek spotkań. Mecze do 2 wygranych setów. Tie break do 15. Punktacja: za 2:0 – 3 pkt, w innym przypadku liczba punktów = liczba wygranych setów. Mecze są rozgrywane w hali MOSiR przy ul. Warchalskiego.

Jak sobie radzi drużyna Wichra pod nową nazwą Sad-Pol Wicher Sadowne? 23 stycznia rozegrała mecz: Zaciszna – SAD-POL Wicher Sadowne, wynik – 0:2 (-24, -19), a 30 stycznia: Beer Drinkers – Sad-Pol Wicher Sadowne 0:2 (-11, -18). Dwa wygrane mecze i 6 punktów, które na dzień dzisiejszy dają Wichrowi I-wsze miejsce w tabeli. Brawo!

3. kolejka już 13 lutego. O godz. 10.00 w hali przy ul. Warchalskiego Wicher zagra z Rubinkiem – kibice są tam mile widziani. Zachęcamy do obserwowania postępów naszych siatkarzy. Polecamy też bezpośrednie transmisje na kanale MOSiR, na kanale YouTube – https://www.youtube.com/channel/UCL_Y0n099negyiePYWiir9w, a także zachęcamy do obejrzenia meczów już rozegranych: z Zaciszną – https://www.youtube.com/watch?v=mdXWjrHtbJY i z drużyną Beer Drinkers – https://www.youtube.com/watch?v=xFs3ZcZAeUk.

Tekst: Sławek Chyliński

Źródło: https://mosir.ostrowmaz.pl/