Trzeba korzystać z zaproszeń

Gdy dociera do nas jakieś zaproszenie, często zastanawiamy się czy warto z niego skorzystać. Tym razem nie można było pominąć zaproszenia „Łochowian”.

23 kwietnia na scenie Miejskiego i Gminnego Ośrodka Kultury w Łochowie zaprezentował się Zespół „Łochowianie”. Pod kierunkiem znanego aktora p. Andrzeja Hausnera łochowscy aktorzy przygotowali humorystyczne przedstawienie pt. „Pocztówka z wakacji” i w zabawny sposób przestrzegali widzów przed niebezpieczeństwami wakacyjnych pobytów nad morzem czy też w jednym z polskich sanatoriów. A może nie były to przestrogi, a porady na temat właściwego wykorzystania pobytu w takim właśnie kurorcie – każdy powinien sam wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Jak mówią „Łochowianie”, współpraca z Andrzejem Hausnerem dopiero się rozwija i zapewne nie było to ostatnie przedstawienie. Będziemy czekać na kolejne.

A przy okazji… w Miejskim i Gminnym Ośrodku Kultury w Łochowie od 20 kwietnia można obejrzeć wystawę rękodzieła p. Małgorzaty Pepłowskiej. Naprawdę warto zobaczyć wykonane przez artystkę tkaniny, ozdoby i wycinanki, które obejrzeli już mieszkańcy kilku kontynentów. Wystawa będzie czynna jeszcze do 8 maja. Polecamy!

Zdjęcia w galerii Google>>>

Tekst/foto: Sławek Chyliński