Kontakt – wyślij artykuł

Redakcja Portalu „Info Sadowne” prosi mieszkańców gminy Sadowne o udział w tworzeniu jego zawartości w postaci: artykułów na tematy związane z wydarzeniami na naszym terenie, bezpłatne reklamowanie swoich firm i umieszczanie bezpłatnych ogłoszeń (wskazane zdjęcia), a także promowanie ciekawych miejsc (zdjęcia z opisem w Galerii).

Proszę przesyłać zdjęcia i obrazki w formacie ok. 800×600 pikseli.

Jednocześnie informujemy, iż Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść przesłanych nam: artykułów, ogłoszeń, reklam oraz zawartości mediów. Przesłanie takich informacji, po zapoznaniu się autora z Regulaminem Portalu, będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich bezpłatne opublikowanie. Redakcja nie zwraca przesłanych informacji, jak też zastrzega sobie prawo do zmiany treści artykułu, a także odmowy publikacji w przypadku niezgodności z obowiązującymi przepisami.

Informujemy również, iż Portal „info Sadowne” może objąć patronatem medialnym imprezy społecznościowe lub inicjatywy – planowane na terenie gminy Sadowne – poprzez publikowanie ich zapowiedzi i relacji po wydarzeniu.

Wszystkich chętnych prosimy o kontakt pod adresem: info.sadowne@wp.pl.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.