2-gie urodziny MRÓWKI

Od samego rana 29 kwietnia na klientów „Mrówki” w Sadownem czekało wiele atrakcji. Tak uczczono 2-gie urodziny tej firmy.

W tych dniach minęło dwa lata od uruchomienia w Sadownem sklepu „Mrówka” Grupy PSB. Jego właściciel, p. Tomasz Gajewski z tej okazji przygotował dla klientów nowe, dobrze zaopatrzone stoiska, w tym dostosowane głównie do rozpoczynającego się sezonu wiosenno – letniego. Wśród urodzinowych atrakcji znalazł się też m.in. pokaz nakładania farb z efektem rosy – przygotowany przez firmę Lakma, cogodzinne losowanie atrakcyjnych nagród dla klientów zakupujących tego dnia towary w sklepie, a także stoisko grillowe i oprawę muzyczną prowadzoną przez DJ-a „Rawę”.

Za przyczyną atrakcyjnych cen produktów i zaoferowanych tego dnia niespodzianek, Mrówka – pomimo niesprzyjających warunków pogodowych – była tego dnia oblegana przez klientów, a towary rozchodziły się jak przysłowiowe „ciepłe bułeczki”. Ale nie jest to niespodzianką, jak twierdzi właściciel sklepu p. Tomasz, gdyż asortyment Mrówki jest bardzo dobrej jakości, a ceny przystępne. Jedynym zmartwieniem p. Tomasza było to, że na „urodzinowe przyjęcie” w Sadownem nie dojechał zapowiadany Zespół „Top Girls” – z informacji otrzymanej bezpośrednio przed zapowiadanym występem wynikało, iż pojazd Zespołu uczestniczył w zdarzeniu drogowym w okolicach Warszawy. Cóż, zdarzenie losowe, za które organizatorzy urodzin serdecznie przeprosili oczekujących na występ fanów i zapowiedzieli kolejny występ tego Zespołu – być może już w czerwcu.

Podsumowaniem całodniowych zakupów i niespodzianek w „Mrówce” było uroczyste losowanie głównych nagród dla klientów, którzy zakupili towary za kwotę powyżej 100 zł. Przeprowadzili je rodzinnie Państwo Gajewscy, a szczęśliwcami, za sprawą losującej Ali, okazali się pp.: Robert Ławnik – otrzymał telewizor, Piotr Olkowski – trampolinę, a Monika Szczęsna stała się posiadaczką sokowirówki.

Na zakończenie tego dnia jeszcze tylko rodzinne zdjęcie zespołu sadowieńskiej „Mrówki” i coś na słodko. Takie to właśnie były drugie urodziny. Ale rodzinnie i serdecznie jest tu zawsze, tak więc polecamy zakupy przy ul. Łochowskiej 1A w Sadownem.

Zdjęcia w galerii Google>>>

Tekst/foto: Sławek Chyliński