GOK zakończył zajęcia

Zakończyły się zajęcia w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem. W przedostatnim dniu roku szkolnego odbyło się wspólne spotkanie przy ognisku.

Od października ubiegłego roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem odbywały się zajęcia dla dzieci: wokalne, muzyczne, plastyczno – techniczne, ceramiczne, teatralne, taneczne, gimnastyczno – cyrkowe i sportowe, które prowadzili instruktorzy. Cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego też nie narzekano na zbyt małą liczbę uczestników.

Kończy się obecny rok szkolny i także w tym samym czasie zajęcia zostają zawieszone na okres wakacji. Jakie zajęcia zaoferuje GOK od przyszłego roku szkolnego dowiemy się wkrótce. Po okresie wytężonej pracy każdemu należy się odpoczynek i temu mają służyć tak oczekiwane wakacje. Ale… jeszcze przed nimi, 22 czerwca Gminny Ośrodek Kultury zorganizował dla swoich podopiecznych spotkanie przy ognisku. Odbyło się ono na polanie Koła Łowieckiego Św. Huberta w Sadownem i uczestniczyły w nim dzieci, które przez prawie rok uczęszczały na wspomniane zajęcia, a także dysponowały wolnym czasem w dniu spotkania.

Cóż za frajda upiec własnoręcznie na ognisku kiełbaskę i jak musi ona smakować zwłaszcza, gdy trzeba zregenerować siły po zabawach na świeżym powietrzu. Dobrze zorganizowane chwile z różnymi zabawami, które przygotowali dla dzieci pracownicy GOK, szybką jednak mijają i… choć niechętnie trzeba udać się jednak do domu, bo jutro wypada chyba iść jeszcze do szkoły.

A my ze swej strony życzymy naszym uczniom udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu, a może wcześniej?

Zdjęcia w galerii Google>>>

Tekst/foto: Sławek Chyliński