UWAGA! GŁOSUJEMY!

W wydawnictwie prasowym Polska Times rozpoczął się Plebiscyt Edukacyjny 2021. Wśród nominowanych znajdują się przedszkola i ich nauczyciele z gminy Sadowne. Oddajmy na nich głos – zasługują na to.

W największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie mazowieckim prowadzony jest przez „Polska Times”, biorą udział dwa nasze przedszkola i sześć nauczycielek opiekujących się w nich naszymi dziećmi. Dziękujemy za zgłoszenie ich do plebiscytu.

Nazwa kategorii plebiscytu „Przedszkole roku” i „Nauczyciel na Medal” odwzorowuje całokształt działalności zgłoszonych placówek oświatowych i zatrudnionych w nich nauczycieli. Co więcej, na pewno się Państwo zgodzicie ze mną, że zasługują one i oni na te tytuły. Jest to plebiscyt, a więc istnieje też rywalizacja i tu zadanie dla nas wszystkich – trzeba zagłosować na konkretne przedszkole lub nauczyciela, najlepiej wysyłając SMS (to tylko 2,46 z VAT). Kto z terenu naszej gminy został zgłoszony do plebiscytu i jak zagłosować? Zobaczmy!

Należy wejść na stronę https://polskatimes.pl/wielki-plebiscyt-edukacyjny-rozpoczety-glosuj-na-nauczycieli-przedszkola-szkoly-i-uczelnie/ar/c5-15836539 i tam wybrać kategorię:

Kategoria „Nauczyciel przedszkola”, następnie klikamy na tabelkę „wybierz miasto” i klikamy na „powiat węgrowski. Na liście, pośród innych, znajdują się nauczyciele z gminy Sadowne:

– Agata Sędek, Przedszkole w Sadownem – żeby zagłosować, wyślij SMS o treści CMZ.682 na numer 72355

– Jolanta Głażewska, Przedszkole w Sadownem – żeby zagłosować, wyślij SMS o treści CMZ.693 na numer 72355

– Ewa Beata Grądzka, Przedszkole w Sadownem – żeby zagłosować, wyślij SMS o treści CMZ.689 na numer 72355

– Agata Kądziela, Przedszkole w Sadownem – żeby zagłosować, wyślij SMS o treści CMZ.681 na numer 72355

– Ewelina Decyk, Przedszkole w Grabinach – żeby zagłosować, wyślij SMS o treści CMZ.691 na numer 72355

– Ewa Karczmarczyk, Przedszkole w Grabinach – żeby zagłosować, wyślij SMS o treści CMZ.690 na numer 72355

Kategoria „Przedszkole Roku”, następnie klikamy na tabelkę „wybierz miasto” i klikamy na „powiat węgrowski. Na liście, pośród innych, znajdują się przedszkola z gminy Sadowne:

– Przedszkole w Sadownem – żeby zagłosować, wyślij SMS o treści TMZ.184 na numer 72355.

– Przedszkole w Grabinach – żeby zagłosować, wyślij SMS o treści TMZ.185 na numer 72355.

W kategorii „Szkoła roku” jest też sadowieński Zespół Szkół Ponadpodstawowych – głosując SMS-em wpisujemy SMZ.749 i wysyłamy na numer 72355. Proszę również zajrzeć do pozostałych kategorii nauczycieli – też są tam nasi.

I tyle. Zachęcamy do głosowania: Rodziców, Babcie i Dziadków, Absolwentów Przedszkola, Szkoły, Znajomych i Sympatyków. Z góry dziękujemy za oddane głosy.

Ale uwaga! Głosowanie w plebiscycie będzie trwało tylko do czwartku 2 grudnia 2021 roku do godz. 21.00. Więcej informacji o plebiscycie można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem:  www.polskatimes.pl/nauczyciel

Tekst: Sławek Chyliński


Źródło/foto: www.polskatimes.pl