Zieleniec rodzinnie…

2016.06.05.33Niedziela, 5 czerwca na długo pozostanie w pamięci mieszkańców Zieleńca i nie tylko. Zorganizowano tu Piknik Rodzinny.

Sołectwo wsi Zieleniec 5 czerwca na placu przy swojej dawnej szkole zorganizowało Piknik Rodzinny. Wśród licznych atrakcji popołudniem goście mogli podziwiać występy zespołów muzycznych: Sami Swoi, Akolada i Akord. Dla zainteresowanych przygotowano też wiele zabaw taneczno – ruchowych, ściankę wspinaczkową, tyrolkę, malowanie twarzy, pokaz pierwszej pomocy oraz mnóstwo innych atrakcji, w tym również grille i coś na słodko dla łasuchów – głównie z myślą też o najmłodszych, którzy nadal świętują Dzień Dziecka.

Dzięki organizatorom i zaangażowaniu przez nich do pomocy Jednostek OSP z Zieleńca i Sokółki, firmy wykonującej prace wysokościowe, a także Gminy Sadowne i Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem, uczestnicy Pikniku nie nudzili się, a sprzyjająca pogoda umożliwiała świetną zabawę, która trwała do późnych godzin. Brawo za pomysł i organizację imprezy – mieszkańcy nie mają zapewne nic przeciwko, aby wkrótce powtórzyć spotkanie na powietrzu.

Zdjęcia w galerii Google>>>

Tekst/foto: Sławek Chyliński