Co u nich słychać?

Nie zapominamy o przedszkolakach z Sadownego. A u nich trochę się dzieje!

W dniu 21 stycznia 2021 roku przedszkolaki przygotowały dla swoich ukochanych Babć i Dziadków słowno – muzyczne niespodzianki. Zabrakło w tym roku wizyty seniorów w naszym przedszkolu ze względu na obostrzenia sanitarne. Mamy jednak nadzieję, że chociaż w małej części wnuczęta sprawiły swoimi występami  radość  najbliższym.

Pani Zima postanowiła nas odwiedzić i sprawiła nam wielką radość. Z tego powodu dzieci dbając o zdrowie i hartując organizm oddały się zimowym szaleństwom. Wreszcie mogliśmy urządzić wesołe zabawy na śniegu. Mróz nikomu nie przeszkadza, a do przedszkola wracamy z szerokimi uśmiechami.

Dzieci z naszego przedszkola  17 lutego 2021 r. obchodziły „Światowy Dzień Kota”. W tym dniu przedszkolaki uczestniczyły w różnorodnych „kocich zabawach”: malowały czworonogi, naśladowały kociaki, brały udział w różnych konkurencjach, rozwiązywały quizy o kotach, oglądały ilustracje przedstawiające milusińskie zwierzątka oraz słuchały bajki o najsłynniejszym kocie na świecie „Kocie w butach”.

26 lutego to Dzień Dinozaura. W tym dniu dzieci z naszego przedszkola obchodziły święto znanych prehistorycznych stworzeń. Cały dzień rozmawialiśmy o prehistorycznych stworach, które kiedyś zamieszkiwały naszą planetę. Oglądaliśmy książeczki, albumy, plansze a także bardzo ciekawą prezentację multimedialną na temat życia i zwyczajów tych zwierząt. Nie zabrakło zabaw ruchowych i zadań związanych z tematem przewodnim.

Zapraszamy na stronę internetową Przedszkola w Sadownem  https://psadowne.szkolnastrona.pl/p,22,co-u-nas-slychac

Źródło: https://psadowne.szkolnastrona.pl/