VI Spartakiada Rodzinna w Sadownem

Organizatorzy zapraszają na VI Spartakiadę Rodzinną, która odbędzie się 5 czerwca 2022 roku w ramach Pikniku Rodzinnego w Sadownem.

Stało się już tradycją, iż Dzień Dziecka od kilku lat odbywa się na terenie gminy Sadowne jako święto rodzinne i przyjmuje charakter Pikniku Rodzinnego. W bieżącym roku taki Piknik odbędzie się w niedzielę 5 czerwca. Oprócz wielu przygotowanych przez Organizatorów atrakcji dla dzieci i nie tylko, proszę o zwrócenie szczególnej uwagi na przygotowywaną po raz szósty Spartakiadę Rodzinną, dającą możliwość integracji i wspólnej zabawy dla całych rodzin (szczegóły w regulaminie). Dzieci zapraszamy też na Bieg pn. „Biegam, bo lubię”, który rozgrywany będzie na różnych dystansach, ale – uwaga – z nagrodami dla najlepszych i medalami dla wszystkich uczestników. Na bieg ten obowiązują wcześniejsze zapisy, które rozpoczęły się już w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadownem.

Uwaga! Organizatorzy Gminnego Dnia Dziecka, inaczej – Pikniku Rodzinnego w Sadownem, to: Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem, Urząd Gminy w Sadownem i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sadownem.

Regulamin Spartakiady, Biegu oraz Zgody na udział w tych imprezach dostępne są na stronie www.gok.sadowne.pl i www.info.sadowne.pl.

Tekst: Sławek Chyliński

– Regulamin Spartakiady 2022>>>

– Zgoda na udział w Spartakiadzie>>>

– Regulamin Biegu dla dzieci>>>

– Zgoda na udział w Biegu>>>