W najbliższą niedzielę Bieg Grzymały! Zapraszamy!

W niedzielę 3 lipca po raz kolejny w Sadownem spotkają się miłośnicy biegania i marszu nordic walking. Odbędzie się IX Bieg i V Marsz Nordic Walking ku czci bł. ks. Edwarda Grzymały.

Organizatorami imprezy sportowej są: Gmina Sadowne, Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem, Klub Sportowy „WICHER” Sadowne i Nadleśnictwo Łochów, a wydarzenie zostało dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

UWAGA! Lista zawodników nie została jeszcze zamknięta. Zapraszamy! Na wszystkich uczestników tegorocznego biegu i marszu czekają już medale okolicznościowe.

Start i meta, jak zwykle, przy Polanie Koła Łowieckiego św. Huberta w Sadownem. Zawodnicy marszu nordic walking wystartują o godz. 10.30, natomiast biegacze o godz. 11.00. Biuro zawodów będzie czynne w dniu imprezy, tj. 3 lipca 2022 r. od godz. 9.00 do godz. 10:15. Szczegóły w Regulaminie zawodów, który dostępny jest na stronie  http://www.chiptiming.pl/pl/zawody_szczegoly/IX-Bieg-Lesny-i-V-Marsz-Nordic-Walking-Ku-Czci-Bl-KsEdwarda-Grzymaly. Tam też można się zarejestrować do zawodów.

Poniżej mapki z trasą biegu i marszu oraz mapki dojazdu do parkingów przy Polanie Koła Łowieckiego św. Huberta w Sadownem – na terenie m. Sadowne dojazdy zostaną oznaczone widocznymi na jezdni lub poboczu strzałkami.

Dojazd do Startu (parkingów):

– od Broku, Ostrowi Maz.

– od Łochowa

– od Stoczka, Węgrowa (po dojechaniu do skrzyżowania Stoczek – Łochów – Brok należy kierować się zgodnie z mapką „od Łochowa”. Bliżej i prościej jest skierować się ze Stacji PKP Sadowne Węgrowskie wzdłuż torów w stronę m. Sokółka, tam skręcić w lewo i pokonać przejazd kolejowy, przez który przebiega droga do Sadownego i miejsca zawodów).

Tekst: Sławek Chyliński