Dream Team najlepszy w Sadownem

2016.08.13.1113 sierpnia na boisku przy basenie kąpielowym w Sadownem odbył się Turniej Siatkówki Plażowej. Wygrała go drużyna Dream Team.

Organizatorami tegorocznego Turnieju Siatkówki Plażowej w Sadownem byli: Klub Sportowy WICHER Sadowne, Urząd Gminy Sadowne, Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem i Zarząd Województwa Mazowieckiego.

Do rywalizacji na piaszczystym boisku przystąpiło pięć drużyn:

– FC Drzewce – Adrian Sędek, Kacper Kądziela, Sebastian Zawadzki,

– Curaki Bukrowe – Kamil Sówka, Marcin Mianowicz, Karol Kobyliński,

– Ula i przyjaciele – Ula Nowakowska, Patryk Decyk, Paweł Rączkowski,

– All Stars Weekend – Tomasz Małetka, Radek Smolewski, Tomasz Jaworski,

– Dream Team – Tomek Bala, Paweł Kleszczyński, Krzysztof Samsel.

Trzyosobowe drużyny rozgrywały swoje mecze systemem każdy z każdym, a dzielnie je sędziował p. Ryszard Warda. Ostatecznie, po zaciętej i na wysokim poziomie walce, Turniej wygrała drużyna Dream Team, a kolejne miejsca zajęły drużyny: II – All Stars Weekend, III – Curaki Bukrowe, IV – Ula i przyjaciele i V – FC Drzewce.

Najlepsi zawodnicy, z rąk p. Emila Filipiaka, p. Sebastiana Kowalczyka oraz sędziego p. Ryszarda – Organizatorów Turnieju, otrzymali puchary i pamiątkowe medale. Gratulujemy zwycięzcom i już teraz zapraszamy wszystkich chętnych za rok do Sadownego na kolejny Turniej Siatkówki Plażowej.