ŁKS najlepszy!

2016-12-17-117 grudnia w Sadownem odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Orlików U-10 o Puchar Wójta Gminy Sadowne. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna ŁKS Łochów.

Od godzin rannych w sadowieńskiej Hali Sportowej o Puchar Wójta Gminy Sadowne rywalizowały piłkarskie drużyny Orlików U-10 (rocznik 2007/08). Do Turnieju przystąpiło 10 drużyn, które podzielono na dwie grupy:

– GRUPA A: Wicher Sadowne I, Korona Jadów, Pogoń Siedlce, Czarni Węgrów, Kosovia Kosów Lacki,

– GRUPA  B: Wicher Sadowne II,  LKS Ostrówek, WKS Rząśnik, SEMP Pogoń,  ŁKS Łochów.

Po zaciętej walce w półfinałach spotkały się drużyny: Czarni i SEMP oraz ŁKS i Kosovia, a następnie w meczu o trzecie miejsce: SEMP i Kosovia – wynik 0:1 ze wskazaniem na tych ostatnich. Finał, to równa walka pomiędzy Czarnymi i ŁKS-em. Ostatecznie jedną bramką cały Turniej rozstrzygnął na swoją korzyść ŁKS – wynik 0:1 i Puchar dla ŁKS Łochów.

Puchary, dyplomy i medale najlepszym oraz pamiątkowe medale wręczył Wójt Gminy Sadowne p. Waldemar Cyran. Wyróżniono też statuetką: najlepszego strzelca – Albert Andrasik (ŁKS Łochów), najlepszego bramkarza – Piotr Pawluk (Kosovia Kosów Łacki) i najlepszego zawodnika – Jakub Kurkus (Czarni Węgrów).

Organizator Turnieju, Klub Sportowy WICHER Sadowne dziękuje wszystkim zawodnikom za udział w tej imprezie sportowej oraz sponsorom, dzięki którym możliwe było zorganizowanie bufetu dla zawodników, zakup nagród oraz przeprowadzenie konkursów z nagrodami.

Zdjęcia w galerii Google>>>

Tekst/foto: Sławek Chyliński