Wesoło, zabawowo, karnawałowo…

Bal Karnawałowy dla dzieci już za nami. Nie piszmy zbyt dużo na ten temat, bo i tak nie da się opisać świetnej zabawy, którą przygotowano sadowieńskim dzieciakom w Sali OSP Sadowne.

To już prawie koniec ferii zimowych, a ich Organizatorzy postanowili zakończyć je z „wielką pompą”. W czwartkowe przedpołudnie, 25 stycznia Sala OSP w Sadownem zapełniła się dziećmi spędzającymi ferie zimowe na terenie Gminy Sadowne, na Bal Karnawałowy przybyły też maluchy z sadowieńskiego Przedszkola. Wszystkich powitali w imieniu Organizatorów tego Balu: p. Waldemar Cyran – Wójt Gminy Sadowne, p. Ewa Piórkowska – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem i p. Jadwiga Gutowska – Przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sadownem.

Oficjalnie, to by było na tyle, bo dzieciaki zjawiły się tu na zabawę karnawałową – stąd niespotykane przebrania, dobry nastrój. I… zaczęły się bawić do muzyki DJ-a RAWY, który również – co chwilę – organizował ciekawe, wspólne zabawy i konkursy. Były też balony, malowanie twarzy i oczywiście – słodki poczęstunek. Wesoło, zabawowo, karnawałowo…, Nie piszmy jednak o tym zbyt dużo, a obejrzyjmy fotograficzną relację z tego wydarzenia.

Zdjęcia w galerii Google>>>

Tekst/foto: Sławek Chyliński