Jubileusz 100 urodzin Pani Eugenii Podgórskiej z Orzełka

W dniu 4 września 2018 r. w miejscowości Orzełek miało miejsce niecodzienne wydarzenie – setne urodziny obchodziła mieszkanka naszej gminy Pani Eugenia Podgórska. 

Z okazji tak uroczystego Jubileuszu najlepsze życzenia dalszych długich lat w szczęściu, zdrowiu i wszelkiej pomyślności na kolejne lata złożyli Jubilatce: Wójt Gminy Sadowne Waldemar Cyran oraz Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Renata Urbankowska wręczając kwiaty, okolicznościowy dyplom i upominek. Do życzeń Dostojnej Jubilatce dołączył się również Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach Pan Marek Renik.
W tej wzruszającej uroczystości Jubilatce towarzyszyła rodzina. Uroczystość wypełniona szeregiem interesujących wspomnień Jubilatki, przebiegła w miłej, rodzinnej atmosferze. Dopełnieniem uroczystości jubileuszowej był tort urodzinowy.
Setne urodziny to piękny wiek wypełniony codziennymi radościami i troskami, ale także pracą i poświęceniem dla dobra bliskich. Jak stwierdziła Jubilatka, to właśnie praca i pogodne usposobienie jest receptą na długowieczność. Pani Eugenia cieszy się dobrym zdrowiem i nadal jest w dobrej kondycji.
Pani Eugenii Podgórskiej jeszcze raz gratulujemy tego pięknego Jubileuszu, jednocześnie życzymy dużo zdrowia, by każdy kolejny dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości.


Źródło: https://www.facebook.com/gsadowne/