5 minut o… wyborach samorządowych

Drodzy mieszkańcy Gminy Sadowne,

21 października wybraliście mnie ponownie na Wójta Gminy Sadowne, gospodarza najpiękniejszej Gminy na Mazowszu z wyjątkowymi mieszkańcami.

Bardzo dziękuję za każdy głos oddany na mnie oraz na kandydatów do Rady Gminy i Rady Powiatu z KWW Wspólna Droga WWE 2018. Jestem wdzięczny i dumny z Waszego ogromnego zaufania wynoszącego ponad 74%. Dziękuję wszystkich mieszkańcom za udział w wyborach, bo frekwencja pokazała, że jesteśmy bardzo dojrzałym społeczeństwem, który chętnie uczestniczy w aktach budowania lokalnej demokracji.

Dziękuję za wsparcie, gratulacje, dobre słowa, uściski rąk, uśmiechy i rozmowy, którymi obdarzacie mnie każdego dnia. Dziękuję mojej rodzinie, która cały czas mnie wspiera i dodaje mi sił do dalszej pracy.

Gratuluję wszystkim kandydatom, którym się powiodło i uzyskali mandat i dziękuję tym, którym się nie udało, za ich ciężką pracę oraz poświęcony czas. Zachęcam także do dalszego udziału w życiu społecznym. Deklaruję również chęć współpracy ze wszystkimi, którzy będą chcieli wspólnie ze mną służyć dla dobra naszej Gminy i naszych mieszkańców.

Jeszcze raz dziękuję, bo wspaniale jest mieć takich mieszkańców jak Wy!

Dziękuję i deklaruję, że poprzez moje doświadczenie, zdobytą wiedzę i ciężką pracę każdego dnia będę dążył do tego, aby w naszej kochanej Gminie żyło się lepiej i nowocześniej. Jestem wybrany przez Was i służyć chcę dla Was, bo Gmina Sadowne jest najważniejsza!

          Wasz Wójt

          Waldemar Cyran