Memoriał wygrał MADAR

W sobotę 16 listopada w Sadownem odbył się już piąty Memoriał Szymka Oltona, którego Organizatorami są: Klub Sportowy WICHER Sadowne i Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem.

Tradycją już się stało, że w Sadownem każdego roku odbywa się Gminny Turniej Piłki Nożnej pn. „Memoriał Szymka Oltona”, którym zawodnicy Klubu pragną uczcić pamięć swojego tragicznie zmarłego przed kilku laty kolegi – Szymona Oltona.

Współorganizatorami Turnieju są: Klub Sportowy WICHER Sadowne i Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem, a dofinansowuje go ze swojego budżetu Województwo Mazowieckie.

Tym razem, z uwagi na zmienną pogodę, Turniej odbył się w Gminnej Hali Sportowej w Sadownem, a zgłosiło się do niego 5 drużyn, które zagrały systemem każdy z każdym w dziesięciominutowych meczach. Mecze sędziował Szymon Jadczuk. A oto ostateczne wyniki Turnieju:

– I miejsce – MADAR

– II miejsce – WICHER I

– III miejsce – SZMARAGDY

– IV miejsce – WICHER II

– V miejsce – OSP Sadowne

Najlepszym strzelcem Turnieju uznano Kamila Kandulskiego, najlepszym bramkarzem – Łukasza Kujawę, a najlepszym zawodnikiem – Adriana Rydzewskiego.

Wraz z Organizatorami Turnieju, w imieniu rodziny Szymona puchary, statuetki i medale wręczyli pp. Jan Olton i Lidia Olton-Kacprzyk.

Organizatorzy dziękują zawodnikom za udział w Memoriale, a kibicom za doping. Jednocześnie zapraszają na kolejny, już szósty Memoriał, który zapewne odbędzie się w przyszłym roku.

Zdjęcia w galerii Google>>>

Tekst/foto: Sławek Chyliński