Mazowiecka Senioriada w Mrozach za nami

18 września 17 osób z naszego Sadowieńskiego Klubu Seniora brało czynny udział w Mazowieckiej Sportowej Senioriadzie 2021 w Mrozach. Oczywiście wróciliśmy z medalami.

Uczestnicy Senioriady rywalizowali w dyscyplinach indywidualnych (tenis stołowy, bieg na dystansie 40 m, pchnięcie kulą, skok w dal z miejsca, strzelanie z łuku, strzelanie z broni pneumatycznej, ergometry wioślarskie, tenis ziemny). Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach wiekowych: 55-65 lat, 66-70 lat i powyżej 70 roku życia. Zwycięzcy konkurencji otrzymali okolicznościowe medale oraz drobne upominki. Dodatkowo uczestnicy imprezy mogli wziąć udział w szeregu atrakcyjnych konkurencjach rekreacyjnych.

Efekt i wyniki seniorów z Sadowieńskiego Klubu Seniora? 6 medali – zdobyły je w swoich kategoriach wiekowych dzielne seniorki: Ewa Dębkowska Kasprzyk – złoty medal w biegu na 40 m, srebrny medal w strzelaniu z karabinka, srebrny medal w strzelaniu z łuku; Basia Polkowska – srebrny medal w skoku w dal; Maria Kalbarczyk – brązowy medal w strzelaniu z karabinka, Maria Rostek – brązowy medal w strzelaniu z karabinka.

Gratulujemy i czekamy na następną Senioriadę w przyszłym roku.

Tekst/foto: Grażyna Kądziela

Redakcja Info Sadowne przyłącza się do gratulacji oraz życzymy kolejnych sukcesów sportowych i nie tylko.