Bal Karnawałowy 2023

16 lutego w Sali OSP Sadowne, w ramach ferii zimowych, odbył się Bal Karnawałowy dla dzieci.

Jego Organizatorami i jednocześnie Sponsorami byli: Wójt Gminy Sadowne, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sadownem, Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem i Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Sadowne.

Bal Karnawałowy dla dzieci w Sadownem to zazwyczaj podsumowanie ferii zimowych. Tym razem zaplanowano go jednak w pierwszym tygodniu ferii. Dzieci oczywiście nie miały nic przeciwko temu i bal cieszył się dużym powodzeniem. Na zabawę przybyli najmłodsi z terenu gminy Sadowne, w tym również przedszkolaki z Sadownego, a także dzieci spoza naszej gminy, odwiedzające tu w czasie ferii swoich najbliższych. Wielu uczestników zaprezentowało na parkiecie swoje niepowtarzalne stroje karnawałowe.

Organizatorzy i Sponsorzy balu stanęli na wysokości zadania i przygotowali szereg atrakcji. Uroczyste spotkanie z dziećmi rozpoczęła p. Monika Pajka z Akademii Kreatywności „Bajka”, która postarała się następnie o rozładowanie emocji naszych milusińskich w tańcu, grach i zabawach. O oprawę muzyczną zadbał DJ Fifek.

Ale to nie wszystko. Dzięki wcześniej wymienionym Organizatorom i Sponsorom dzieci zostały obdarowane słodkościami – pączkami, napojami i watą cukrową. Poczęstunek przebiegł sprawnie przy dużym zaangażowaniu Pań z Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem, dzięki którym dzieci dumnie paradowały z wybranymi przez siebie namalowanymi na twarzach ozdobami.

W imieniu dzieci dziękujemy i czekamy na kolejne feryjne niespodzianki.

Zdjęcia w galerii Google>>>

Zobacz też film>>>

Tekst/foto: Sławek Chyliński